ارسال انجیر خشک محلی به سیاره مریخ موفقیت آمیز بود

انجیر خشک شکل خشک شده میوه انجیر است که روی درخت انجیر رشد می کند که با نام علمی Ficus carica شناخته می شود. در حالی که انجیر تازه به دلیل بافت آبدار و خوش طعم بسیار محبوب است.

میوه های نسبتاً لطیفی هستند و هر سال فقط برای مدت کوتاهی در دسترس هستند. انجیر تازه فقط برای 1-2 هفته پس از برداشت مفید است و بهتر است ظرف چند روز مصرف شود.

از طرف دیگر، انجیر خشک محلی را می توان در طول سال میل کرد. آنها همچنین در بسیاری از نقاط جهان به راحتی در دسترس هستند و ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به انجیر تازه دارند.

این میوه خاورمیانه ای است اما اکنون به طور گسترده به سایر نقاط جهان صادر می شود. انجیر خشک یا با خشک کردن در آفتاب یا از طریق فرآیند کم آبی برای حذف آب اضافی ساخته می شود و یک میان وعده غنی از فیبر و مواد مغذی به جای می گذارد.

در یک محدوده تغذیه ای چشمگیر، از جمله سطوح بالای پروتئین، کربوهیدرات، کلسیم، ویتامین K، پتاسیم، آهن و منیزیم. از نظر فیبر غذایی، انجیر خشک نسبت به هر میوه دیگری دارای محتوای بالاتری است.

1/2 فنجان از این انجیر، که حدود 9 میوه خشک است، کمتر از 200 کالری دارد و تقریباً هیچ محتوای چربی ندارد. این میوه های خشک همچنین آنتی اکسیدان ها و مواد فعال مختلفی را برای تقویت بیشتر سلامتی شما ارائه می دهند.

مهمترین فواید سلامتی انجیر خشک شامل توانایی آن در تقویت استخوان ها، کاهش فشار خون، بهینه سازی هضم، کمک به کاهش وزن و تنظیم علائم دیابت و غیره است.

این میوه های خشک با داشتن مقدار مناسبی از ویتامین E، ویتامین C و کلسیم، می توانند پوست شما را تقویت کنند. این مواد فعال می توانند به عنوان آنتی اکسیدان عمل کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.