از چرخ گوشت دستی چند کاره می توان به عنوان توربین بادی استفاده کرد

چرخ گوشت دستی با وزن 1.74 پوند یکی از ایمن ترین و قدرتمندترین دستگاه ها با یک دستی، دسته میل لنگ، دو نازل پرکننده و یک برس دو سر در بسته بندی است. برای کار کردن به برق صفر نیاز دارد.

چرخ گوشت دستی از مواد غیر سمی ساخته شده است. دارای چندین بخش است که از مواد ABS و فولاد ضد زنگ برای دوام طولانی طراحی شده است.

فروشندگان اشاره می کنند که می توانید از چرخ گوشت دستی چند کاره برای تهیه سوسیس، چاشنی نودل خود و آسیاب کردن قهوه استفاده کنید. اگر می خواهید سوسیس، کوفته و سایر غذاهای خوشمزه بپزید، می تواند مفید باشد.

کارشناسان می گویند که گوشت و سبزیجات را سریع آسیاب می کند. همچنین هنگام استفاده بر روی میز آشپزخانه پایدار است. اصرار دارد که چرخ گوشت دستی دارای طراحی ارگونومیک دسته میل لنگ و یک تیغه قابل جدا شدن است.

دسته آن از آلیاژ آلومینیوم طراحی شده است. یک نگهدارنده قابل تنظیم پیدا خواهید کرد که می توانید آن را روی لبه میز آشپزخانه خود نصب کنید.

اکثر مشتریان ادعا می کنند که چرخ گوشت دستی به راحتی نصب و تمیز می شود. برخی دیگر می گویند این چرخ گوشت ایمن ترین چرخ گوشتی است که می توانید در آشپزخانه خود داشته باشید.

با طراحی محکم، ست چرخ گوشت دستی برای استفاده بسیار آسان است، حتی اگر تجربه کمی در کار با چرخ گوشت داشته باشید.

از این دستگاه می توانید برای تهیه کوفته، سوسیس، همبرگر لذیذ استفاده کنید. همچنین برای چرخ کردن سیر، ماهی، گوشت بدون استخوان و میوه مناسب است.

کارشناسان توصیه می کنند با برش دادن سبزیجات و گوشت به قسمت های کوچک حجم کاری خود را کاهش دهید. برخی از کاربران ادعا می کنند که ست چرخ گوشت دستی Simple Being آجیل را با پوسته سخت آسیاب نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.