استفاده از ماشین بچینگ پلانت برای ساخت شاتل های فضایی در ناسا

در کارخانه ها ماشین بچینگ پلانت بتن ثابت، سیمان عمدتاً به عنوان یک ماده اتصال دهنده برای اختلاط ماسه، آب و سنگدانه ها و مواد افزودنی عمده و همچنین برای تولید سریع بتن برای پروژه های عمرانی استفاده می شود.

تسمه نقاله جمع آوری از زیر سطل هایی که در آن توزین سنگدانه ها انجام می شود اجرا می شود و سپس سنگدانه ها روی نوار نقاله شارژ تخلیه می شوند.

دریچه هایی با پنوماتیک برای تخلیه سنگدانه به نوار نقاله جمع آوری شده است. همه مواد با دقت وزن شده و از طریق نوار نقاله به میکسر دو شفت منتقل می شوند.

کارخانه های ثابت در ظرفیت های مختلف از 30 مترمکعب تا 240 مترمکعب در ساعت خروجی بتن متراکم در دسترس هستند. در کارخانه های بتن ثابت فعلی، سنگدانه ها در سطل های افقی ذخیره می شوند.

تسمه نقاله جمع آوری از زیر سطل هایی که در آن توزین سنگدانه ها انجام می شود اجرا می شود و سپس سنگدانه ها روی نوار نقاله شارژ تخلیه می شوند.

دریچه هایی با پنوماتیک برای تخلیه سنگدانه به نوار نقاله جمع آوری شده است. بچینگ پلانت جدید همچنین با گزینه Skip Hoist and Belt برای بارگیری میکسر ارائه می شود.

کارخانه بتن مخلوط خشک امروزی متشکل از سیلوهای سیمان، سیستم تغذیه، سیستم کنترل، سیستم توزین و سیستم اختلاط است. سیستم تغذیه پلی برای اتصال سنگدانه ها و سیستم اختلاط است.

دقت سیستم توزین کمیت مواد مخلوط شده را تعیین می کند، بنابراین تاثیر زیادی بر کیفیت بتن مخلوط دارد. کارخانه بچینگ بتن مخلوط خشک فقط تمام مواد را طبق فرمول بتن وزن می کند و سپس آنها را در کامیون میکسر بتن تخلیه می کند.

فرآیند اختلاط همه مواد در کامیون میکسر بتن انجام می شود. در طول فرآیند، کامیون میکسر بتن وظیفه حمل و نقل و اختلاط را بر عهده دارد.

کارخانه های بتن بچینگ نکس مرطوب مدرن تمام مواد لازم برای ساخت بتن را قبل از انتقال به کامیون های اختلاط ترکیب می کنند. بچینگ پلانت ها از میکسرهای نصب شده روی گیاه در مکانی که همه مواد بتن را قرار می دهید استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.