تخت بیمارستانی در گرگان موجب مرگ دلفین در حال انقراض شد

دستاوردهای علمی اخیر و پیشرفت‌های فن‌آوری، نمایش عظیمی از دستگاه‌های پزشکی جدید یا به‌روز شده را به نمایش گذاشته است که با عملکردهای کنترل جاسازی شده بسیار توسعه یافته و تعاملی فعال شده است.

از دهه پایانی قرن بیستم، تخت بیمارستانی در گرگان به‌ویژه تحت تأثیر این موج قرار گرفته‌اند و شکل‌ها و عملکردهای جدیدی به خود می‌گیرند، در حالی که با ویژگی‌های شناخته شده‌ای که برای این دستگاه‌ها شناخته شده‌اند، سازگاری دارند.

پانزده سال گذشته همچنین تغییراتی را در چارچوب های مفهومی، مربوط به طراحی محصول و فرآیندهای ساخت (استانداردها)، و همچنین بیمار (دیدگاه در مورد محیط های مراقبت از بیمار و دسترسی) ایجاد کرده است.

این کار یک نظرسنجی پیشرفته در مورد تخت‌های پزشکی برقی ارائه می‌کند، که نشان‌دهنده زمانی است که به عنوان زمان «تخت‌های هوشمند» به‌عنوان بخشی از یک محیط جامع مراقبت از بیمار تعریف می‌شود.

بررسی و ارزیابی روندهای بازار، تلاش‌های تحقیقاتی و استانداردهای مربوط به تخت‌های هوشمند پزشکی انجام شد که طیف گسترده‌ای از سوابق عمومی مالکیت معنوی.

مدل‌ها و راه‌حل‌های بهداشتی مرتبط و همچنین تلاش‌های تحقیقاتی مرتبط در این زمینه را بین سال‌های 2000 تا 2016 پوشش می‌دهد.

همچنین موضوعات متنی لازم برای درک این موضوع، در زمینه فناوری‌های جدید، ناتوانی و دسترسی به سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی مورد تحقیق و تفسیر قرار گرفت.

نسل جدید تخت‌های پزشکی برقی تعریف می‌شود که مرحله نهایی جدول زمانی پیشنهادی برای این دستگاه‌ها پوشش داده می‌شود.

ویژگی های عملکردی، زیبایی شناختی و تعاملی ارائه شده است و بازار جهانی فعلی تخت های پزشکی و استانداردهای مربوطه نیز ارزیابی می شود.

در نهایت، بحث‌های مربوط به چالش‌ها و فرصت‌های فزاینده برای این سیستم‌ها بررسی می‌شود، با پتانسیل افزودن نظارت بیشتر و پیاده‌سازی‌های کمکی در دستگاه‌ها و محیط‌های پزشکی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.