تیشرت مردانه مشکی موجب سقوط هواپیمای جنگده شد

تیشرت مردانه مشکی پنبه ارگانیک Everlane جدیدترین محصول اضافه شده به مجموعه یونیفرم محبوب آنهاست. مدتی است که می‌خواهند ارگانیک شوند و من خوشحالم که بالاخره با تی‌هایشان این کار را کردند. هر پیشرفتی پیشرفت خوبی است و بنابراین برای من اشکالی ندارد که وقت خود را صرف آن کنند.

از نظر تناسب، پیراهن ها تمیز می پوشند و خیلی گشاد یا خیلی تنگ نیستند. من قدردانی می‌کنم که آنها XS را حمل می‌کنند که همیشه برای مردان کوتاه‌قد خوب است. شانه ها درست در جایی که باید ضربه می زنند و قد آستین درست در وسط دو سر بازو است.

این پیراهن نیز احساس خوبی دارد، نرم است و مانند یک تی شرت 100٪ پنبه است. بافتی مشابه UNIQLO، Armani Exchange و Express دارد.

برای رنگ‌ها، Sienna را به همراه Sage انتخاب کردم، دو رنگی که با سفید، سیاه، سرمه‌ای و خاکستری معمولی متفاوت هستند، اما هنوز ظریف هستند. در واقع، هیچ یک از رنگ‌های Everlane بیش از حد نیستند، آنها نسبت به برخی از مارک‌های مرسوم، پالت رنگی کم‌رنگ‌تری دارند.

پیراهن های ارگانیک ظاهری شسته شده دارند. من می‌توانم بگویم از نظر کیفیت شبیه به تی‌های سوپیما UNIQLO است، شاید کمی با کیفیت‌تر، اما نه کاملاً در سطح ASKET، Banana Republic یا Mott & Bow. شما همچنین می توانید یک تی جیبی ارگانیک پنبه ای را انتخاب کنید.

قبل از اینکه Everlane تی‌شرت‌های ارگانیک داشته باشد، آن‌ها تی‌شرت‌هایی را به خدمه پیشنهاد می‌کردند (در انبار موجود نیستند).

به جای پنبه ارگانیک، تی‌های دوخت با 100% پنبه پیما ساخته شده‌اند که پیراهن‌ها را صاف، نرم و مقاوم در برابر چروک می‌کند. آن‌ها نرم‌تر از تی‌های ارگانیک هستند و همچنین حس قابل توجهی به آن‌ها دارند.

سه راهی های طراحی شده Everlane زیبایی ظاهری مناسب تری دارند و کمی طولانی تر از تی های ارگانیک کار می کنند، اما به خاطر داشته باشید که پنبه در چرخه شستشو و خشک شدن مناسب جمع می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.