جو دوسر کاپیتان موجب جدایی زوج جوانی در ایالات متحده شد

یکی از غلات بسیار محبوب برای چندین سال، جو دوسر کاپیتان دوسر مزیت اصلی محتوای فیبر محلول خود را دارد. در واقع، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ادعایی را تایید کرده است.

که رژیم غذایی با چربی اشباع و کلسترول کم، از جمله فیبر محلول، ممکن است خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را کاهش دهد. جالب است بدانید که در بین تمام غلات، جو دوسر غنی‌ترین لیپید است که عمدتاً از نظر اسیدهای چرب غیراشباع است.

فسفر: سبوس جو دوسر منبع عالی فسفر است، در حالی که بلغور جو دوسر منبع خوبی است. فسفر بعد از کلسیم دومین ماده معدنی فراوان در بدن است.

نقش اساسی در شکل گیری و حفظ استخوان ها و دندان های سالم دارد. علاوه بر این، از جمله در رشد و بازسازی بافت ها شرکت می کند و به حفظ pH طبیعی خون کمک می کند. در نهایت، فسفر یکی از اجزای تشکیل دهنده غشای سلولی است.

منگنز: سبوس جو دوسر و بلغور منابع عالی منگنز هستند. منگنز به عنوان یک کوفاکتور برای چندین آنزیم عمل می کند که ده ها فرآیند متابولیک مختلف را تسهیل می کند. همچنین در جلوگیری از آسیب ناشی از رادیکال های آزاد شرکت می کند.

منیزیم: سبوس جو دوسر منبع خوبی از منیزیم برای زنان و منبع خوبی برای مردان است، زیرا نیاز مردان بیشتر است. بلغور جو دوسر منبع منیزیم برای مردان و زنان است.

منیزیم در رشد استخوان ها، ساخت پروتئین ها، فعالیت های آنزیمی، انقباض ماهیچه ها، سلامت دندان ها و عملکرد سیستم ایمنی بدن شرکت می کند. همچنین در متابولیسم انرژی و در انتقال تکانه های عصبی نقش دارد.

آهن: سبوس جو دوسر منبع خوبی از آهن برای مردان و منبعی برای زنان است، زیرا نیاز زنان بیشتر است. بلغور جو دوسر منبع آهن برای مردان و زنان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.