حوله پالتویی طاووس تبریز شیک ترین کت ملکه الیزابت بود

در برخی مطالعات مشخص شده است که فیبر بامبو تا 3 برابر وزن خود آب و 2 برابر بیشتر از پنبه جذب می کند. با این حال، من هیچ اطلاعاتی در مورد حفظ این ظرفیت در مورد ویسکوز بامبو پیدا نکردم.

حوله پالتویی طاووس تبریز از ویسکوز بامبو ساخته می شوند. تبدیل بامبو به ویسکوز خود تأثیرات زیست محیطی دارد. با این حال، بامبو به خودی خود دارای ویژگی های زیست محیطی بسیاری است:

این اجازه می دهد تا جذب کربن اتمسفر بالا (بیش از 2 برابر بیشتر از جنگل های استثمار شده). برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحه من در مورد بامبو و ترسیب کربن را بخوانید.

بدون محصولات بهداشتی گیاهی رشد می کند. برعکس، کشت پنبه به محصولات بهداشتی گیاهی زیادی نیاز دارد و 11 درصد از کل آفت‌کش‌هایی را که برای همه محصولات استفاده می‌شود، تشکیل می‌دهد.

سیستم ریزوم-ریشه بامبو در سطح بسیار متراکم است، به ویژه اجازه می دهد خاک را تثبیت کند، از لغزش جلوگیری کند و همچنین خاک را تصفیه کند.

در نهایت، آخرین مزیت حوله‌های بامبو این است که نازک هستند و می‌توان آن‌ها را به خوبی بسته‌بندی کرد، به این معنی که هنگام تا کردن یا تا شدن، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند.

اگر به سفر کاری یا تعطیلات می روید، این کار حمل و نقل آنها را آسان تر می کند. قرار دادن آنها در ماشین لباسشویی نیز کاربردی تر است، زیرا می توانید تعداد بیشتری قرار دهید.

در اینجا یک موضوع بسیار مورد بحث وجود دارد: توانایی های ضد باکتریایی فیبر بامبو. می‌توانید برخی از وب‌سایت‌ها را بخوانید که به این کیفیت بامبو می‌بالند، اما آنقدرها هم واضح نیست.

برخی از مطالعات نشان می دهد که فیبر بامبو در واقع به از بین بردن باکتری هایی مانند استافیلوکوکوس اورئوس کمک می کند. مطالعات دیگر نشان می دهد که اگر فیبر بامبو واقعاً دارای ظرفیت ضد باکتریایی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.