خوردن عرق کاسنی زمانی عمر شما را بیشتر می کند

ما در مورد ریشه عرق کاسنی زمانی صحبت می کنیم. شاید شما آن را در لیست مواد موجود در جعبه غلات یا نوار پروتئین مورد علاقه خود دیده باشید، اما ممکن است زیاد به آن فکر نکرده باشید.

اکثر مردم تا به حال می دانند که خوردن یک رژیم غذایی با فیبر بالا ممکن است هضم را بهبود بخشد و از افزایش قند خون جلوگیری کند.

اما، چیزی که ممکن است ندانید این است که ریشه کوچکی وجود دارد که انبوهی از فیبر دارد و در برخی از غذاهای مورد علاقه شما یافت می شود.

خوب، ما قصد داریم تمام نکات مربوط به این گیاه کوچک زیبا را به شما ارائه دهیم، و اینکه چگونه می تواند برای شما مفید باشد (و همچنین به چه مواردی باید توجه کنید.

بیشتر از فیبر اینولین تشکیل شده است و از گیاهی از خانواده قاصدک ها می آید. معمولاً آسیاب می شود و به دلیل طعم چوبی و آجیلی لطیف قهوه مانند آن به عنوان جایگزین قهوه استفاده می شود.

ریشه کاسنی در درجه اول از اینولین تشکیل شده است، فیبری که به دلیل خواص پری بیوتیکی خود شناخته شده است. احتمالاً درباره پروبیوتیک ها، میکروارگانیسم هایی که روده شما را شاد می کنند، شنیده اید.

پری بیوتیک ها اساسا سوخت پروبیوتیک هایی هستند که به باکتری های خوب معروف هستند. به عبارت دیگر، پری بیوتیک‌ها میکروب‌های مفید روده شما را تغذیه می‌کنند و تقریباً نیمی از فیبر ریشه کاسنی از فیبر پری‌بیوتیک، اینولین، به دست می‌آید.

شناخته شده ترین مزیت اینولین این است که به هضم غذا کمک می کند و به حرکات روده کمک می کند. دارای اثر ملین ملایمی است که یبوست را برطرف کرده و دفعات مدفوع را بدون ایجاد اسهال افزایش می دهد.

همچنین به تعادل قند خون و حتی کاهش کلسترول کمک می کند. می توانید سایر پری بیوتیک ها را در پوست سیب، موز، پیاز و لوبیا پیدا کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.