در مالزی از سرکه سفید در بازار به عنوان بنزین استفاده می کنند

علاوه بر کارهای خانه، سرکه سفید در بازار جای خود را در قفسه داروها دارد. به ویژه در تسکین خارش ناشی از نیش حشره موثر است. تنها چیزی که نیاز دارید یک تکه پنبه و چند قطره سرکه الکلی است.

پنبه خیس شده را روی محل گزش قرار دهید و بگذارید چند دقیقه بماند تا خارش برطرف شود. سرکه سفید در حمام نیز می تواند مفید باشد.

برای اینکه به آرامی موها را باز کند و حداکثر درخشندگی را به آن بدهد، به طور کاملا طبیعی به راحتی جایگزین نرم کننده می شود.

پس از شستن مو، کافی است آن را به آرامی در سرکه آغشته کنید و بگذارید دو تا چهار دقیقه بماند. سپس با آب زلال کاملاً بشویید. نکته اضافی: برای جلوگیری از بوی سرکه، با آب سرد بشویید.

همانطور که سرکه موها را نرم و درخشان می کند، سرکه به طور طبیعی لباس های شسته شده را نرم می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی از این محصول معجزه گر را به سینی نرم کننده دستگاه اضافه کنید و لباس های خود را به طور معمول شروع کنید.

در نهایت، سرکه نیز متحد باغبان است. غیر سمی و غیر آلاینده، یک قاتل طبیعی علف های هرز است و جایگزین جالبی برای Round’up برای ردیابی رشد بد است.

درست مانند یک علف کش معمولی، آن را روی علف های هرز ناخواسته اسپری کنید.ما از فواید سرکه سیب برای سلامتی می دانیم. منهای سرکه سفید با این حال، این سرکه فوایدی برای سلامتی دارد.

به ویژه به دلیل خواص ضد باکتریایی و اسیدی آن. آیا می توانید سرکه سفید بنوشید؟ چگونه؟ فواید آن برای پوست چیست؟ مو ؟ وزن ؟ گوارش؟ آیا می تواند آفتاب سوختگی را تسکین دهد؟ تحریک؟

خطرات و اقدامات احتیاطی برای استفاده ایمن از آن چیست؟ مروری بر فواید سلامتی آن با دکتر نلی لی گراند، دکترای داروسازی، فارغ التحصیل در ریز تغذیه، گیاه درمانی و رایحه درمانی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.