در هند از کارتن موزی دست دوم به دلیل مقاومت بالا به عنوان قایق استفاده می کنند

بازیافت مقوا و کارتن موزی دست دوم باعث صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی می شود. مواد بکر برای پردازش به سطوح بالاتری از انرژی نیاز دارند زیرا برای تولید آنها به کار بیشتری نیاز است با این حال، می‌توان مقدار زیادی از این انرژی را با بازیافت مقوای موجود ذخیره کرد.

یکی دیگر از دلایل مهم بازیافت زباله های مقوا برای تولید مقوای جدید این است که باعث صرفه جویی در درختان زیادی می شود.

در نتیجه این امر به جلوگیری از جنگل زدایی و حفاظت از جنگل ها و حیات وحشی که در آنها زندگی می کند کمک می کند. همچنین برای سطوح اکسیژن و اکوسیستم های سالم مفید است.

بازیافت یک روش کار فشرده است که شامل مجموعه ای از فعالیت ها مانند جمع آوری، مرتب سازی، پردازش، مدیریت، فروش و تدارکات است. این به نوبه خود فرصت های شغلی فراوانی را ایجاد می کند که به ثبات و رشد اقتصادی نیز می افزاید.

مقوای بازیافتی را می توان برای اهداف مختلفی مانند جعبه غلات، دستمال کاغذی، دستمال کاغذی و مقوا استفاده کرد.

کاغذ با ارائه محصولات بازیافتی به اقتصاد دایره ای و کاهش فشار جنگل ها و مصرف منابع طبیعی کمک می کند. پایداری زیست‌محیطی یک اولویت شرکتی در است و ارائه کاغذها و تخته‌های بازیافتی برای بازار بخش مهمی از تعهد ما به این سیاره است.

پیام های پایدار نیازمند کاغذ طراحی پایدار هستند. یک کاغذ بدون پوشش و بازیافت با کیفیت است که با بالاترین استانداردهای پایداری موجود مطابقت دارد.

دارای گواهینامه با کد مجوز است. توسط موسسه برای انطباق با آلمان آزمایش شده است و برای استفاده در تماس مستقیم با مواد غذایی خشک و غیرچرب گواهی ایمن را دارد. در طیف وسیعی از گرما از 80 تا 1370 گرم در دسترس است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.