روغن زن پنوماتیک فستو موجب شکستن سد سلیمان در ساری شد

روغن پنوماتیک اینترفلون به طور ویژه برای تجهیزات پنوماتیک و سیستم های محرک خطی توسعه یافته است. روغن مقاوم در برابر آب با MicPol® غنی شده است که سایش را به حداقل کاهش می دهد.

روغن زن پنوماتیک فستو اینترفلون برای انواع سیستم‌های بادی مناسب است، از رسوب در سیستم‌های بادی جلوگیری می‌کند، به هیچ‌یک از اجزای لاستیکی و یا پلاستیکی آسیب نمی‌رساند و دارای خواص اتمیزه‌سازی عالی است.

این فناوری منحصربه‌فرد از کمپرسورها، سیستم‌های هوای فشرده و ابزارهای بادی که در معرض بار سنگین، گرد و غبار و خاک، آب و خوردگی هستند، بهتر و برای مدت طولانی‌تری محافظت می‌کند.

در تجهیزات پنوماتیک، نیرو با استفاده از هوا یا گاز منتقل می شود. این سیستم ها اغلب پیچیده هستند و از کمپرسورها، لوله ها، مخازن هوا و غیره استفاده می کنند.

روغن پنوماتیک اینترفلون به طور ویژه برای بهبود قابلیت اطمینان قطعات، به حداقل رساندن توزیع اسپری روغن در محل استفاده و کاهش لرزش ابزارهای هوای فشرده در محیط های صنعتی فرموله شده است.

روغن پنوماتیک اینترفلون از خوردگی جلوگیری می کند، جداسازی آب را بهبود می بخشد و آلودگی روان کننده و تجمع کربن و لاک را به حداقل می رساند.

روغن پنوماتیک اینترفلون (ISO VG 32) همچنین برای استفاده در سیستم های روانکاری مرکزی مناسب است. ممکن است تجهیزات پنوماتیک شما اغلب در طول فرآیند تولید گیر کنند.

علت اغلب وجود رطوبت است که می تواند باعث خوردگی شود. با استفاده از روغن پنوماتیک اینترفلون، کمتر نیاز به تعمیر، تعویض و نگهداری سیستم های پنوماتیک خود خواهید داشت.

عمر ابزارهای پنوماتیک خود را افزایش داده و در هزینه صرفه جویی خواهید کرد. این روغن به طور مستقیم برای روانکاری موتورهای هوا محور، سوپاپ ها، سیلندرها و انواع تجهیزات هوای فشرده قابل استفاده است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.