زنی از حوله تن پوش نانو برای گرم کردن شومینه استفاده می کند

بسیاری از مردم مشتاقانه منتظر مراسم دوش گرفتن خود هستند این زمانی است که احساس شادابی و شادابی می کنند. اما اگر برای خشک شدن به سراغ یک حوله قدیمی بروید، چقدر تمیز خواهید ماند؟

به راحتی می توان تصور کرد که چون وقتی با حوله تن پوش نانو حمام خشک می شوید، تمیز هستید، حوله شما حتی پس از چند بار استفاده کاملاً تمیز می ماند.

حوله ها آب زیادی را جذب می کنند و برای ساعت ها مرطوب می مانند که بستر مناسبی برای رشد میکروب های ناخواسته است. به همین دلیل است که حوله ها باید هر سه بار استفاده شوند.

شما 19 میلیون سلول پوست و 650 غده عرق در هر اینچ از بدن خود دارید. و یک ابزار قدرتمند آن را روز به روز تمیز نگه می دارد: حوله حمام شما سلول های مرده 20 لایه بالایی پوست شما را تشکیل می دهند.

بهترین راه برای جلوگیری از رشد میکروب‌ها روی حوله حمام این است که بگذارید بین هر بار استفاده کاملاً خشک شود و مرتباً آن را بشویید. .

موسسه نظافت توصیه می کند حوله های حمام را بعد از سه بار استفاده بشویید. اگر هر روز دوش می گیرید، به این معنی است که تقریباً دو بار در هفته لباس بشویید. شستشوی منظم برای تمیز کردن حوله ها و حذف میکروب هایی که شروع به جمع شدن کرده اند کافی است.

دستشویی هایی که برای کف کردن و شستشو در حمام استفاده می کنید باید در هوا خشک شوند و بعد از هر بار استفاده شسته شوند.

متأسفانه حوله های کثیف می توانند ویروس ها، قارچ ها و باکتری ها را پخش کنند. عواقب استفاده از حوله کثیف شامل پوست تحریک شده و احتمالاً گسترش عفونت است. باکتری عامل عفونت استاف (MRSA) روی حوله ها و ملحفه ها پخش می شود.

هرگز نباید یک حوله را با کسی که نمی‌شناسید یا کسی که مریض است به اشتراک بگذارید. اگر بین دو شستن حوله چند بار دیگر از حوله خود استفاده کنید، آخر دنیا نیست، اما هر چه بیشتر آنها را بشویید، شما و پوستتان سالم تر خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.