زنی در قابلمه گرانیتی زرساب سایز ۲۶ لباس همسرش را شست

با تمام این مزایا، معایبی نیز وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید و مراقب باشید. اگر ظروف آشپزی گرانیتی را انتخاب کنید، اینها نقص هایی هستند که باید آنها را بپذیرید.

برای استفاده در فر ایمن نیست به دلایل ایمنی از قابلمه گرانیتی زرساب سایز ۲۶ خود در فر استفاده نکنید. این محدودیت می‌کند که چگونه می‌توانید بیشترین استفاده را از قابلمه‌ها و تابه‌های گرانیتی ببرید.

حتماً دستورالعمل‌ها و دفترچه‌ی تابه‌ای را که خریداری کرده‌اید بررسی کنید تا مطمئن شوید که در مورد استفاده از اجاق چه انتظاراتی دارید، زیرا برخی ظروف گرانیتی می‌توانند استثنا باشند.

تمایل به تراشه و ترک سطح ظروف گرانیتی شما با استفاده منظم مخصوصاً پوشش لعابی تمایل به تراشه و ترک خوردگی دارند و به راحتی می توانند توسط دماهای بسیار بالا و ظروف تیز آسیب ببینند. ظروف گرانیتی خرد شده و ترک خورده باید دور ریخته شوند.

استفاده محدود از ظروف هنگام استفاده از ظروف گرانیتی فقط مجاز به استفاده از ظروف چوبی یا پلاستیکی هستید زیرا ظروف فلزی می توانند به سطح آن آسیب بزنند.

برخی از مارک ها با ماشین ظرفشویی سازگار نیستند در حالی که برخی از آنها ممکن است به راحتی در ماشین ظرفشویی قرار گیرند، مارک های ظروف گرانیتی وجود دارند که سازگار نیستند. راهنمای ماشین ظرفشویی کشوی ما را اینجا ببینید.

استفاده از ظروف گرانیتی بی خطر است زیرا فاقد مواد شیمیایی مضر از جمله کادمیوم، PFOA، PTFE و سرب است. این بدان معنی است که قابلمه ها و ماهی تابه ها در معرض گرما بخار خطرناکی از خود خارج نمی کنند.

همچنین لازم نیست نگران زنگ زدگی در غذای خود باشید. ظروف گرانیتی با سطح براق و صاف خود، به ویژه به دلیل تقارن، زیبا و دلپذیر به نظر می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.