شیشه رفلکس دو جداره در چین محبوب ترین غذای سال شناخته شد

شیشه دوجداره همچنین به عنوان واحد دو جداره، واحد شیشه رفلکس دو جداره عایق، شیشه عایق نیز شناخته می شود. این یک نوع شیشه است که می تواند در پنجره ها، درها، دیوارهای پرده استفاده شود.

تولیدکنندگان پنجره به توسعه فناوری‌هایی ادامه می‌دهند که به پنجره‌ها اجازه می‌دهد تا نزدیک‌تر به ارزش R بالاتر خود دیوارها نزدیک شوند. با این حال، دیوارها همیشه بازده انرژی بهتری نسبت به پنجره ها ارائه می دهند.

این برای عایق بندی بهتر در برابر اتلاف گرما طراحی شده است که می تواند در هزینه های گرمایش و سرمایش شما صرفه جویی کند. در این مقاله همه چیزهایی که باید در مورد شیشه دوجداره بدانید توضیح داده می شود.

نوعی شیشه ایمنی است که از دو شیشه یا چند شیشه تشکیل شده است که توسط یک فاصله‌دهنده برای ایجاد فضای هوایی در بین آنها قرار می‌گیرد.

داخل با هوا، آرگون یا سایر گازهای بی اثر برای دستیابی به کنترل حرارت خورشیدی، فیلتر کردن صدای خارجی، کاهش انتقال حرارت و ایجاد یک مانع حرارتی برای خانه شما.

اگر شخصی در خانه خود شیشه دوجداره دارد، بیشتر پنجره ها یا درهای دوجداره است. این شیشه های داخلی و خارجی را با کنترل بهره خورشیدی، فیلتر نویز فرکانس بالا، لعاب کارآمد انرژی، کنترل صدا، کنترل حرارتی، عایق حرارتی و سایر عناصر چند منظوره ترکیب می کند.

در مقایسه با پنجره های تک جداره، هر چه تعداد شیشه های پنجره بیشتر باشد، سیستم پنجره عایق بهتری خواهد داشت. شیشه های بیشتر به معنای حفره های بیشتر، فضای عایق بیشتر است.

بسیاری از شرکت‌ها ادعا می‌کنند که نصب شیشه‌های دوجداره هزینه انرژی شما را کاهش می‌دهد و این اغلب انگیزه مالکان خانه برای خرید شیشه‌های دوجداره است. با این حال، تشخیص دقیق میزان پولی که پس انداز می کنند برای مصرف کنندگان می تواند دشوار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.