فرش ابریشم گونه فرهی که اب را به خودش جذب و خودش خشک می شود

فرش‌های پرزدار در بریتانیا بسیار محبوب‌ترین هستند. آنها توسط ماشینی ساخته می شوند که نخ های شمع را به مواد پایه سوراخ می کند و در انواع سبک ها و مواد موجود است.

قیمت‌ها متفاوت است، از چند پوند به ازای هر متر مربع برای ارزان‌ترین فرش ابریشم گونه فرهی مصنوعی و از حدود 12 پوند در هر متر مربع برای فرش‌های پشمی بسیار ساده شروع می‌شود.

فرش‌های پرزدار می‌توانند پرزهای حلقه یا بریده داشته باشند، به این معنی که می‌توانند بسیار متفاوت به نظر برسند. برای مشاهده انواع مختلف فرش پرزدار، گالری زیر را ورق بزنید و از فهرست بازشوها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نوع استفاده کنید.

مواد مصنوعی مانند پلی پروپیلن و نایلون ارزان‌تر، مقاوم‌تر در برابر لکه هستند و کمتر در معرض کپک و کپک هستند. اما آنها همچنین سریعتر فرسوده می شوند.

الیاف طبیعی مانند پشم و سیزال می توانند گران باشند، بیشتر مستعد لک شدن هستند و می توانند حشرات را جذب کنند، اما الیاف انعطاف پذیر هستند بنابراین دوام بیشتری خواهند داشت.

وقتی از صاحبان فرش در مورد اینکه کدام ماده را انتخاب می‌کنند نظرسنجی کردیم، بین افرادی که به مواد مصنوعی علاقه داشتند و کسانی که مواد طبیعی را ترجیح می‌دادند، اختلاف نظر وجود داشت.

برخی ترکیب پشم و مصنوعی را انتخاب کردند که می تواند فواید فرش طبیعی را با برخی از ویژگی های مفید مواد مصنوعی مانند افزایش مقاومت در برابر لکه ترکیب کند.

برخی از خرده‌فروش‌ها، مانند Carpetright، مجموعه‌ای از فرش‌ها را طراحی کرده‌اند که با استفاده از موادی مانند بطری‌های پلاستیکی بازیافتی یا تورهای ماهی طراحی شده‌اند تا سازگارتر با محیط زیست باشند.

مهم است که قبل از خرید فرش با چشمان خود آن را ببینید. اکثر پاسخ دهندگان در نظرسنجی ما (69٪) به ما گفتند که قبل از خرید از یک مغازه خرده فروش فرش دیدن کرده اند.

توصیه یکی از پاسخ دهندگان این بود شما باید بتوانید مقدار معقولی از فرش را روی یک رول ببینید تا تصور کنید که در یک منطقه بزرگ چگونه به نظر می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.