قاچاق کیف پول چرم طبیعی زنانه در مالزی که موجب فوت دو مامور پلیس شد

در مورد جنسیت کیف پول همیشه در دو طرف طیف قرار داشته اند. کیف پول اغلب به عنوان یک کیف کوچک یا کیسه ای که توسط زنان استفاده می شود برچسب گذاری می شود.

در حالی که کیف پول چرم طبیعی زنانه “کوچکتر و شیک تر” است و بیشتر توسط مردان استفاده می شود. قرارداد قدیمی کیف پول های متعلق به مردان و کیف های متعلق به زنان در سال های اخیر در حال شکسته شدن است.

زنان بیشتری ترجیح می دهند از کیف پول به جای کیف پول استفاده کنند و همچنین افزایش خاصی در کیف پول های گیاهی وجود داشته است.

در حالی که شباهت‌هایی با یکدیگر دارند، کیف پولی در ابتدا برای حمل سکه و در دست نگه داشتن آن ساخته شد. کیف پول برای حمل در جیب یا کیف دستی طراحی شده است که اغلب دارای پول نقد، کارت های بانکی و شناسنامه است.

بر اساس برخی منابع، اولین شواهد تاریخی از یک کیف به 3300 سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد، بنابراین تاریخچه آن بسیار قدیمی تر از کیف پول است. با شکل‌ها، طرح‌ها و مواد مختلف برای کیف و کیف پول، هر دو لوازم جانبی می‌توانند عادات شما را برآورده کنند.

با یک کیف پول دستی، می توانید آن را در جیب پشتی خود قرار دهید یا آن را داخل یک کلاچ قرار دهید تا وسایل ضروری خود را همراه خود داشته باشید.

کیف پول یک زن ممکن است دارای جیب هایی برای کارت های اعتباری، اسکناس های تا شده، رسید و کارت های مسدود کننده RFID باشد، با این حال، می توانید طرح های باریک و سبک وزن زیادی را که دوست دارید هر روز با خود حمل کنید، کشف کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.