قهوه لاوازا مشکی را می توان برای رنگ کرن مو استفاده کرد

طبق گزارش موسسه مطالعات عقیده Ifop، 83 درصد از مردم فرانسه در سال 2018 قهوه لاوازا مشکی مصرف کردند. با نوشیدن دو میلیارد فنجان در روز در سراسر جهان، قهوه بخشی از زندگی روزمره ما است.

علاوه بر این، منطقه Grand Est از قلم نیفتاده است! با مصرف 86 درصد از ساکنان به طور متوسط ​​چهار فنجان در روز، در صدر جدول قرار دارد. این نوشیدنی از اتیوپی ما را بی تفاوت نمی گذارد و حتی می تواند ما را معتاد کند، وقتی طعم آن را بچشیم.

کافئین محرکی است که در مغز عمل می کند. در بسیاری از نوشیدنی ها مانند چای، ماته، قهوه و همچنین … شکلات وجود دارد! این ماده دارای فضیلت های زیادی است.

از جمله: افزایش توانایی های تمرکز، کمک به رفاه و آرامش. پس از جذب قهوه، کافئین بسته به میزان غذای مصرف شده توسط بدن، کم و بیش سریع عمل می کند.

با معده خالی، بعد از دو تا سه دقیقه می تواند عمل کند. حداکثر غلظت آن در مغز به طور متوسط ​​پس از 20-30 دقیقه به دست می آید و به مدت 45 دقیقه ثابت می ماند.

در مورد تخلیه آن در بدن، بستگی به مشخصات ژنتیکی مصرف کننده دارد. برخی از پروفایل ها “متابولیزه کننده سریع” هستند و بعد از یک ساعت آن را از بین می برند، در حالی که برخی دیگر کندتر هستند و تا 8 ساعت طول می کشد.

سطح کافئین موجود در قهوه با توجه به نوع قهوه و تنوع آن متفاوت است. برای مثال، روبوستا در مقایسه با عربیکا بیش از دو برابر کافئین دارد.
قهوه اغلب فواید غیرقابل تصوری دارد. به طور متوسط، آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به چای دارد.

همانطور که در مطالعه «فعالیت آنتی اکسیدانی و ضد رادیکال قهوه» در سال 2013 توضیح داده شد. با این حال، آنتی اکسیدان های مرتبط با کافئین خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.