قیمت پارچه مبلی max | توزیع عمده بهترین پارچه یزد

از جمله پارچه های گوناگونی که در بازار برای کاور مبل ها به فروش می رسد، می توان به پارچه مبلی مکس اشاره کرد. این مدل از پارچه جدید به بازار عرضه شده است و از سوی شرکت های مختلفی وارد گردیده است. قیمت پارچه مبلی max در بازار متفاوت است و برای این که قیمت های روز این نوع از پارچه را به دست آورید، بهتر است به فروشگاه هایی سر بزنید که آن را عرضه می دارند.

اما پارچه مبلی ارزان انواع گوناگون دیگری هم دارند. از این پارچه ها برای پوشاندن مبل ها استفاده می کنند که هم ظاهری آراسته به محصول می دهد و هم می تواند به زیبایی و راحتی آن چندین برابر افزوده کند.

پارچه های مبلی را شرکت های مختلفی چه در کشور و چه در خارج از کشور تولید و به بازار عرضه می نمایند. این شرکت های در مدل های متنوعی این نوع از پارچه را تولید و در دسترس مشتریان خود قرار می دهند.

قیمت پارچه مبلی max | توزیع عمده بهترین پارچه یزد

گالری انواع پارچه های مبلی جدید

گالری انواع پارچه های مبلی جدیدپارچه مبلی جدید انواع گوناگونی دارند که می توان به این مدل ها اشاره کرد:

 • پارچه مبلی مازراتی
 • پارچه مبلی جاسمین
 • پارچه مبلی بوگاتی
 • پارچه مبلی شانل
 • پارچه مبلی نانو
 • پارچه مبلی پورشه
 • و …

هر یک از این پارچه خود دارای رنگ های متفاوتی هستند که می شود به گالری انواع پارچه های مبلی جدید در بازار مراجعه کرد و آنها را از نزدیک و دید و در صورت پسندیدن خریداری نمود. برای این کار نیاز است تا به فروشگاه های گوناگونی که در بازار در کار خرید و فروش انواع پارچه مبلی اصل هستند، سر بزنید. این فروشگاه سعی می کنند تا بهترین پارچه ها را با برندهای جدید به بازار عرضه نمایند.

خرید پارچه های جدید از فروشگاه های آنلاین هم امکان پذیر می باشد و برای تهیه پارچه مبلی بهترین گزینه به شمار می رود.

مشخصات پارچه های مبلی max

مشخصات پارچه های مبلی maxاگر قصد عوض کردن پارچه مبلی خانه و یا اداره خود را دارید، می توانید بهترین پارچه ها را از بازار خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

در این زمینه به شما پیشنهاد می شود تا از پارچه مکس که به تازگی به بازار آمده کار بگیرید. این نوع از پارچه دارای مشخصات مختلفی می باشد که عبارتند از:

 1. بافت ساده ای دارد.
 2. در رنگ های جذاب تولید می شود.
 3. تا اندازه ای شبیه پارچه مازراتی می باشد.
 4. دارای نقش های لوزی ریز است.
 5. زیبا و با دوام می باشد.
 6. رنگ پارچه با شستشو از بین نمی رود.

به نظر می رسد، این پارچه که از کشور چین وارد ایران می شود، خواص منحصر به فردی دارد.

فروش ویژه انواع پارچه های مبلی درجه یک

فروش ویژه انواع پارچه های مبلی درجه یکفروش ویژه انواع پارچه های مبلی درجه یک از سوی فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد. در این زمینه می توانید به این فروشگاه ها سر بزنید:

 1. نمایندگی شرکت های تولیدی و وارد کننده
 2. فروشگاه های پارچه فروشی بازار
 3. وب سایت های اینترنتی

هر سه گزینه در فصول از سال که فصل حراج است، پارچه های را به فروش ویژه می گذارند و می توان انواع مختلف پارچه های درجه یک مبلی را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

از سوی دیگر، وب سایت های اینترنتی همواره برای بیشتر مدل های پارچه مبلی، تخفیف های ویژه ای را در نظر می گیرند. این فروشگاه ها پارچه مبلی ترک اصل را با قیمت زیر بازار ارائه می نمایند.

قیمت فروش انواع پارچه مبلی

قیمت فروش انواع پارچه مبلیقیمت فروش انواع پارچه مبلی در بازار متفاوت می باشد. شما با مراجعه به فروشگاه های گوناگون پارچه فروشی می توانید قیمت ها روز را به دست آورید.

در این جا ما به چند نمونه از قیمت ها و پارچه ها اشاره می نماییم:

 • قیمت پارچه مبلی توسی رنگ: 459000 تومان
 • قیمت پارچه مبلی مدل مکزیکی: 135000 تومان
 • پارچه مبلی با طرح گل با قیمت: 324000 تومان
 • پارچه مبلی مدل اسپرت با قیمت: 114000 تومان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.