لوازم یدکی خودرو پراید 131 به دلیل روز پدر تخفیف 50 درصدی خورده است

اگر با ماشین شیفتی رانندگی می کنید، ممکن است چند سوال در سرتان باشد. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که “اگر من به طور تصادفی در حالی که در بزرگراه با سرعت در حال سرعت گرفتن هستم.

اما آیا می دانستید که اتومات ها کلاچ هم دارند؟ نحوه عملکرد کلاچ لوازم یدکی خودرو پراید 131 خود را بیاموزید و در مورد مکان های جالب و شاید شگفت انگیزی که در آن ها می توان کلاچ پیدا کرد اطلاعات کسب کنید.

دنده عقب را تغییر دهم، چه اتفاقی می افتد؟ آیا کل گیربکس منفجر می شود؟” همه چیز را در مورد گیربکس های دستی بیابید.

گیربکس های اتوماتیک کار را از تعویض دنده خارج می کنند. یک سیستم مکانیکی واقعاً شگفت‌انگیز، گیربکس اتوماتیک در یک خودرو هر کاری را که یک گیربکس دستی انجام می‌دهد انجام می‌دهد.

اما آن را با یک مجموعه دنده انجام می‌دهد. بیاموزید که کل تنظیمات چگونه کار می کند. احتمالاً می‌دانید که هر خودرویی با گیربکس دستی کلاچ دارد موتور و گیربکس را وصل و جدا می‌کند.

در یک گیربکس معمولی، دنده ها دنده های واقعی هستند چرخ های به هم پیوسته و دندانه دار. از سوی دیگر، گیربکس‌های متغیر پیوسته دنده‌های درهم قفلی ندارند.

رایج ترین نوع آن بر روی یک سیستم قرقره کار می کند. همه چیز را در مورد CVT با عملکرد روان و فوق العاده کارآمد بیاموزید.

بدون دیفرانسیل، چرخ‌های محرک باید به هم قفل شوند و مجبور شوند با همان سرعت بچرخند. دریابید که چگونه این جزء ضروری به چرخ ها اجازه می دهد تا با سرعت های مختلف بچرخند.

ترمزهای یک خودرو احتمالاً حیاتی ترین سیستم در خودرو هستند اگر آنها خاموش شوند، مشکل بزرگی خواهید داشت. به لطف اهرم، هیدرولیک و اصطکاک، سیستم های ترمز قدرت توقف باورنکردنی را ارائه می دهند. ببینید بعد از فشار دادن پدال ترمز چه اتفاقی می افتد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.