لوله پلیکا زنجان را می توان برای انتقال آب از دریا به خشکی استفاده کرد

لوله PEX نوعی لوله پلیکا زنجان ساخته شده از پلی اتیلن با چگالی بالا با اتصال عرضی است. معمولاً در لوله کشی و کاربردهای گرمایش تابشی استفاده می شود.

لوله‌کشی PEX انعطاف‌پذیر، بادوام و نصب آسان است و آن را به انتخابی ایده‌آل برای پروژه‌های مختلف تبدیل می‌کند. همچنین در برابر برخی از مواد شیمیایی مقاوم است.

می تواند در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کند و به یک ماده ایده آل برای خطوط آب گرم تبدیل می شود. لوله‌کشی PEX در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است که یافتن مناسب برای هر پروژه را آسان می‌کند.

لوله های فاضلاب سفالی نوعی لوله هستند که معمولاً برای زهکشی و کاربردهای فاضلاب استفاده می شد. از خاک رس پخته شده ساخته شده است که برای ایجاد سطح داخلی صاف لعاب داده شده است.

این نوع لوله به اندازه سایر انواع لوله های لوله کشی قوی نیست، اما معمولاً هزینه کمتری دارد. لوله سفالی زمانی یک انتخاب محبوب برای کاربردهای لوله کشی بود، اما امروزه به طور معمول مورد استفاده قرار نمی گیرد.

لوله بتنی نوع دیگری از لوله است که معمولا در لوله کشی استفاده می شود. از بتن ساخته شده است که ماده ای است که هم محکم و هم بادوام است.

لوله بتنی اغلب برای خطوط فاضلاب و انواع دیگر سیستم های زهکشی استفاده می شود. همچنین معمولا برای سیستم های آبیاری استفاده می شود.

لوله های پلی پروپیلن لوله های پلاستیکی هستند که در سیستم های لوله کشی یافت می شوند. آنها انعطاف پذیر، بادوام و مقاوم در برابر قلیایی ها و اسیدها هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.