مایع دستشویی اکتیو 450 گرمی را می توان بجای سوخت ماشین استفاده کرد

در شرایط اضطراری بهداشت جهانی ناشی از COVID-19، چندین متخصص استفاده از مایع دستشویی اکتیو 450 گرمی را به عنوان یک اقدام ایمنی در برابر COVID-19 اجباری کرده اند. فروش مواد ضدعفونی کننده دست تا حد زیادی افزایش یافته است.

بنابراین، هنگامی که استفاده گسترده از ضدعفونی‌کننده‌های دست وجود دارد، مطالعه و درک کامل ضدعفونی‌کننده‌های دست بسیار مهم می‌شود.

این مقاله با اهمیت ضدعفونی‌کننده‌ها به عنوان یک مکانیسم دفاعی که توسط دست برای مبارزه با ویروس کرونا به کار می‌رود آغاز می‌شود.

این مقاله اطلاعاتی در مورد تاریخچه، انواع، ترکیب، اشکال مختلف دوز، و فرمولاسیون های موجود در بازار ضدعفونی کننده های دست ارائه می دهد.

این مقاله جزئیاتی را در مورد تکنیک‌های تولید صنعتی برای ضدعفونی‌کننده‌های دست روشن می‌کند و همچنین تکنیک‌های ابتکاری جدیدی را که توسط صنعت برای تولید انبوه ضدعفونی‌کننده‌های دست در پی همه‌گیری به کار گرفته شد، تشریح می‌کند.

این مقاله بیشتر به مقایسه بین ضدعفونی‌کننده‌های دست و صابون‌ها می‌پردازد تا مزایا و معایب استفاده از صابون در برابر استفاده از ضدعفونی‌کننده‌های دست را نشان دهد.

یکی از اهداف مقاله بررسی عوارض جانبی ضدعفونی‌کننده‌ها به منظور ایجاد رویکردی محتاطانه در هنگام استفاده از ضدعفونی‌کننده‌های دست است و بنابراین فهرستی جامع از عوارض استفاده از ضدعفونی‌کننده‌های دست ارائه می‌شود.

ضدعفونی کننده دست که به عنوان ضد عفونی کننده دست یا مالش دست نیز شناخته می شود، محصولی است که برای حذف پاتوژن رایج در دست ها روی دست ها استفاده می شود.

ضدعفونی‌کننده‌های دست معمولاً به صورت فوم، ژل یا مایع در دسترس هستند. استفاده از آنها در مواقعی که آب و صابون در دسترس نیست یا سایر نگرانی های پزشکی وجود دارد.

در اوایل سال 2020، WHO یک بیماری همه گیر را “سندرم حاد تنفسی شدید کروناویروس 2” اعلام کرد که بیشتر به عنوان COVID-19 شناخته می شود. علیرغم تلاش مقامات، افزایش تصاعدی در موارد مشاهده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.