مردی با حنای سیاه هندی همسرش را مسموم کرد

حنا در کشورهای عربی و هند حنای سیاه هندی نوعی خالکوبی موقت است که پوست را برای چند هفته رنگ می کند. حنا از گیاهی تهیه می شود که خشک می شود.

پودر می شود و سپس با افزودن روغن های ضروری به صورت خمیر در می آید. حنا در فرهنگ عرب آغاز شد و تا به امروز محبوبیت خود را حفظ کرده و در کشورهای دیگر محبوبیت خود را افزایش می دهد.

خمیری که درست می شود در یک مخروط یا کیسه قرار می گیرد که بسیار شبیه به آن چیزی است که توسط تزئین کنندگان کیک استفاده می شود. خمیر در طرح های پیچیده روی پوست اعمال می شود.

هدف پروژه شخصی من تحقیق و یادگیری هنر حنا بود. من یک مستند در مورد تحقیق و فرآیند یادگیری حنا به عنوان محصول هدفم ساختم.

الهام بخش هدف من علاقه من به هنر حنا و تمایل من برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه آن بود. علاوه بر این، شرکت در مناسبت هایی که در آن حنا را روی دیگران می گذارند.

تمایل من به یادگیری نحوه انجام آن را افزایش داد. علاوه بر این، من می‌خواستم به ترتیب پروژه‌ای مربوط به جنبه‌ای از فرهنگ خودم ایجاد کنم
در فرهنگ های غربی، استفاده از حنا برای ایجاد خالکوبی های موقت اخیرا رایج شده است.

این امر از طریق افراد به خصوص افراد مشهور که خالکوبی حنای خود را در وب سایت های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند قابل مشاهده است.

این عمل ریشه های بسیاری در چندین کشور در خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا دارد. اگرچه اعتقاد بر این است که از هند سرچشمه گرفته است و امروزه یکی از جنبه های قوی فرهنگ هند است.

چند سال گذشته در جهان امروز، بسیاری از مردم نسبت به آنچه تصاحب فرهنگی است، بی خرد هستند. تخصیص فرهنگی زمانی تعریف می شود که یک فرهنگ عنصری از فرهنگ دیگر را بپذیرد.

وقتی صحبت از تخصیص فرهنگی به میان می‌آید، بسیاری از فرهنگ آسیای جنوبی تسخیر می‌شوند. از آنجایی که خودم یک آسیای جنوبی هستم، احساس وظیفه می کنم که به مردم اطلاع دهم.

امروزه نمونه های زیادی از تخصیص فرهنگی وجود دارد، مانند خالکوبی حنا، باندی، نام تیم های ورزشی و حتی لباس. این فرهنگ ها
یک عجله وقتی مرد جوانی می خواهد با خانم جوانی ازدواج کند که از خانواده ای ناشناس است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.