مردی با حوله سر تا پا به جشنواره فرش قرمز رفت

فن آوری های مدرن این امکان را فراهم می کند که به محصولات تری هر رنگی داده شود و تقریباً هر فانتزی طراحی را تحقق بخشد. حوله ها می توانند ساده و چند رنگ با طرح ها، زیور آلات و جلوه های مختلف باشند.

این الگو را می توان نه تنها از طریق استفاده از رنگ های مختلف، بلکه حوله سر تا پا از طریق ارتفاع حلقه های مختلف نیز ایجاد کرد – چنین الگوی برجسته ای جلوه ای سه بعدی دارد و در شرایط نوری مختلف متفاوت به نظر می رسد.

با کمک یک مدل مو، می توانید به اصطلاح جلوه مخملی را نیز به دست آورید زمانی که پارچه تری خواص لمسی و خارجی این ماده را به دست آورد که برای لمس لذت بخش است.

ما می خواهیم توجه شما را به ویژگی حوله های دارای حاشیه ویسکوز یا پلی استر جلب کنیم: هنگام شستن، پارچه تری و ویسکوز پلی استر به طور متفاوتی جمع می شوند که می تواند منجر به عدم تقارن جزئی این عناصر نسبت به قسمت تری پس از خشک شدن شود.

این تفاوت ظریف را نباید به عنوان یک نقص یا کیفیت پایین در نظر گرفت  اینها ویژگی های فنی و عملیاتی محصولات با مرز است.

انتخاب حوله های حوله ای بچه گانه کاری بسیار دلپذیر و در عین حال مسئولیت پذیر است. مهم این است که محصولی با کیفیت و ظاهری جذاب انتخاب کنید که کودک دوست داشته باشد و از پوست ظریف خود مراقبت کند.

تمام محصولات Cleanelly برای کودکان از مواد طبیعی ساخته شده و مطابق با دقیق ترین استانداردهای کیفی روسیه و بین المللی است که ایمنی کامل آنها را تضمین می کند.

حوله های وافل کمک های ضروری در آشپزخانه هستند. جذب بالایی دارند و خیلی سریع خشک می شوند. علاوه بر این، آنها عملکرد زیبایی نیز دارند.

طراحی محصولات وافل Cleanelly به قدری متنوع است که می توان از آن برای تزئین هر آشپزخانه استفاده کرد، خواه داخلی پرووانس باشد، با تکنولوژی پیشرفته یا اتاق زیر شیروانی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.