مردی با ست حوله سیلویا برای همسرش پالتو خرید

پارچه تری یا ست حوله سیلویا به دلیل توانایی خود در جذب مایعات شناخته شده است. به دلیل قدرت جذب بالا، پارچه ای ایده آل برای ملحفه حمام و همچنین ملحفه و لباس خواب است.

در حالی که تری پنبه ای برای رختخواب و پوشیدن نزدیک بدن ایده آل است، تری نخی یا تری بامبوی کلاسیک به ویژه برای کتانی حمام مناسب است.

افرادی که در هنگام خواب زیاد عرق می کنند، با لباس خواب پنبه ای که رطوبت را بهتر جذب می کند، احساس راحتی بیشتری می کنند. ملحفه‌های تخت نیز همین ویژگی‌ها را دارند.

به‌ویژه ملحفه‌های الاستیک ساخته شده از این پارچه.حوله‌های پنبه‌ای ارگانیک در میان افراد مبتلا به آلرژی، نوزادان و کودکان محبوب هستند.

آنها بدون سفید کننده و آفت کش ها ساخته می شوند، اما در نتیجه کمی گران تر هستند. ساختار فوق العاده نرم و بسیار جاذب به آرامی از پوست حساس محافظت می کند.

در کنار حوله‌های پنبه‌ای ارگانیک، حوله‌های کتان به‌ویژه طبیعی و سازگار با پوست هستند. این ماده بسیار بادوام و مقاوم در برابر پارگی است، جذب آن را تحت تاثیر قرار می دهد و مراقبت از آن بسیار آسان است.

حوله های کتان احساس خشکی خاصی دارند که با خشک شدن پوست، یک اثر ماساژ ملایم ایجاد می کند. با این حال، ترس از حوله های سفت بی اساس است، زیرا حوله ها پس از هر بار شستشو نرم تر می شوند.

حوله های مخلوط از پنبه و الیاف مصنوعی پلی استر یا پلی آمید ساخته می شوند. این ترکیب باعث می شود این حوله ها سریعتر خشک شوند و برای ساحل یا استخر عالی است.

همچنین، گزینه های مخلوط با نخ های مصنوعی در ترکیب را می توان با خیال راحت به عنوان حوله آشپزخانه برای پاک کردن دست ها و خشک کردن ظروف و سطوح استفاده کرد.

میکروفایبر به دلیل حفره های بافته شده رطوبت را به خوبی جذب می کند، سریعتر از مواد طبیعی خشک می شود، خاصیت ضد باکتریایی دارد و ماده بسیار سبکی است.

حوله میکروفیبر معمولا از پلی استر، نایلون، سلولز یا اکریلیک ساخته می شود. این تعداد زیادی الیاف بسیار نازک و نازک بر اساس مصنوعی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.