مردی با فروش سرامیک کف 50*50 درجه 3 به اروپا سفر کرد

نگهداری کم همیشه خوب است. کاشی و سرامیک کف 50*50 درجه 3 از دانه های ریز خاک رس، مواد معدنی، سنگ معدن و پینت تشکیل شده است. این ها در نسبت های ایده آل فشرده شده اند. فرآیند پخت متعادل در دمای بالا آن را به کاشی سخت تبدیل می کند.

این باعث می شود آن را بسیار قوی و بدون تعمیر و نگهداری کند. رعایت بهداشت در خانه برای اکثر افراد بسیار مهم است. کف سرامیکی برای این کار ایده آل است. با کودکان یا حیوانات خانگی، خاک به سرعت داخل می شود.

از آنجایی که کاشی‌های کف سنگی سخت هستند، کثیفی و رطوبت به سرامیک نفوذ نمی‌کند و می‌توانید به راحتی آن را جارو کنید یا با دستشویی تمیز کنید.

هنگام تمیز کردن کاشی های سرامیکی کف، بهتر است از صابون یا مواد شوینده روغنی خودداری کنید. آنها فیلمی روی کاشی می گذارند که رد پاها و دست ها را آشکار می کند و باعث می شود گرد و غبار، مو و سایر زباله ها راحت تر به کاشی ها بچسبند.

با این حال، می توانید از یک پاک کننده ملایم استفاده کنید. همچنین مواد تمیز کننده مخصوصاً برای کف سرامیکی وجود دارد. انواع مختلفی از کاشی های سرامیکی وجود دارد که کیفیت آنها کمی پایین تر است.

به عنوان مثال، اگر کاشی های کف با ارزش PEI (ارزش سایش) پایین را در باغ خود بچینید، به دلیل آب و هوا و ترافیک در کمترین زمان خراش های زیادی خواهید داشت.

در کاشی و سرامیک تفاوت زیادی در کیفیت وجود دارد، محل استفاده از آن را در نظر بگیرید و بر اساس آن ارزش سایش (مقدار PEI) را تعیین کنید.بر خلاف کفپوش لمینت، شما نمی توانید به راحتی کف کاشی را جدا کنید، کف کاشی نیز کمی سردتر از لمینت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.