پارچه رومبلی مخمل موجب مرگ دایناسورها شد

2 نوع تعلیق برای مبل وجود دارد فنرها و تسمه های الاستیک متقاطع. فنرها استحکام بیشتری دارند و دوام بیشتری دارند. آنها برای مبل هایی با ساختار بزرگ ترجیح داده می شوند. از سوی دیگر، آنها راحتی همگن کمی را ارائه می دهند.

برعکس، تسمه های الاستیک راحتی بیشتری در کل سطح پارچه رومبلی مخمل توزیع می کنند. آنها برای استحکام بیشتر به ساختار مبل در هم تنیده شده و منگنه می شوند. با این حال، آنها راه حلی با دوام کمتر نسبت به فنرها ارائه می دهند.

تراکم مبل پارچه ای یک عنصر ضروری است که باید در انتخاب مبل مناسب به خصوص در سطح صندلی به آن توجه کرد. برای اینکه راحتی کافی باشد، 35 کیلوگرم بر متر مکعب چگالی لازم است.

همچنین فوم با قابلیت ارتجاعی بالا را برای بهبود پذیرش صندلی نیمکت انتخاب کنید. هر چه تراکم مبل شما بیشتر باشد، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت.

برعکس، هرچه ضعیف تر باشد، احساس نرمی بیشتر می شود. برای پشت، چگالی کمی کمتر از صندلی، بین 20 تا 25 کیلوگرم بر متر مکعب انتخاب کنید.

لزوماً نیازی نیست که پشت به خوبی پایین تنه حفظ شود. از طرف دیگر، اگر از کمردرد رنج می برید، تراکم بالاتر می تواند جالب باشد.

توجه داشته باشید که اگر یک مبل تختخواب شو پارچه ای انتخاب می کنید، راحتی صندلی باید حدود 50 کیلوگرم بر متر مکعب باشد. به همین دلیل کیفیت خواب روی مبل بهینه خواهد بود.

خرید مبل پارچه ای به طور کلی به معنای انتخاب بلندمدت، سرمایه گذاری بیش از 5، 10 یا حتی 15 سال است. به همین دلیل هنگام انتخاب باید به مبل راحتی با ساختار چوبی محکم و مقاوم روی بیاورید.

این مورد در مورد مبل پارچه ای تدیبر است که ساختار چوبی آن تضمین کننده طول عمر است. ما به شما توصیه می کنیم که تخته سه لا یا راش را انتخاب کنید.

به خصوص برای افراد خواب. همچنین بررسی کنید که همین قطعات متقاطع چسبیده باشند و فقط منگنه نشده باشند. این به شما استحکام بسیار بهتری می دهد.

برای اینکه بتوانید سال ها مبل پارچه ای خود را نگه دارید، مراقبت از آن و تمیز کردن مکرر آن ضروری است. برای تمیز کردن مبل پارچه ای، جدا شدن یا نبودن آن خیلی چیزها را تغییر می دهد.

اگر قابل جابجایی باشد، تقریباً در همه موارد می توانید روکش را با ماشین شستشو دهید. هیچ چیز پیچیده ای نیست، فقط باید دستورالعمل های شستشو روی برچسب را دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.