پلی کربنات آیدا موجب مرگ خبرنگار جوانی در صحنه فیلم برداری شد

برای عایق کاری ایوان معمولا از لعاب پلی کربنات آیدا استفاده می شود. از این ماده برای ساخت لعاب دیوارها یا سقف استفاده می شود.

پلی کربنات آلوئولی یا موجدار وجود دارد که هر کدام دارای خواص خاصی هستند که نقش آنها در عایق بودن ایوان در برابر سرما مانند گرما محسوس خواهد بود.

پلی کربنات سلولی به ویژه در طراحی لعاب برای دیوارهای ایوان استفاده می شود. مقرون به صرفه تر از شیشه، همچنین اجازه می دهد تا نور کمتری از آن عبور کند در حالی که درخشندگی زیبایی را در اتاق حفظ می کند.

تعداد سلول های موجود در هر ورق پلی کربنات به طور مستقیم با مقاومت مواد مرتبط است: هرچه تعداد سلول های بیشتری وجود داشته باشد، پلی کربنات در برابر ضربه مقاوم تر است.

نصب آسان، پلی کربنات به دلیل خواص عایق حرارتی عالی که دارد، به طور گسترده برای عایق کاری ایوان ها استفاده می شود.

پلی کربنات موجدار، درست مانند آلتر ایگوی آلوئولی آن، از شیشه مقرون به صرفه تر و مقاوم تر است: پلی کربنات موجدار تا 200 برابر قوی تر از شیشه است! با این حال، این ماده نسبت به پلی کربنات آلوئولی که بیشتر برای لعاب دیوار استفاده می شود، زیبایی کمتری دارد.

در واقع پلی کربنات موجدار به طور خاص برای لعاب سقف های ایوان استفاده می شود. همچنین دارای خواص ضد گرمایی عالی است، زیرا انعکاس 98٪ اشعه های مضر UV را تضمین می کند.

اکنون می دانید که چگونه انواع پلی کربنات (سلولی و موجدار) مورد استفاده برای لعاب و عایق حرارتی ایوان ها را تشخیص دهید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع می خواهید.

دریغ نکنید با فایل جامع ما در مورد لعاب های مختلف ایوان ها مشورت کنید.اولین مورد اغلب برای پوشش سقف فضاهای بزرگ یا سرپناه ها مانند گلخانه ها، سقف های صنعتی یا استخرها استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.