چای کیسه ای گلستان را می توان به عنوان چتر نجات استفاده کنند

آنها در وب سایت خود می گویند: “شما بسیار خوشحال خواهید شد که بشنوید که معابد چای ما هرگز حاوی پلاستیک نبوده است. شقیقه ها و رشته متصل شده از نشاسته ذرت، یک کربوهیدرات طبیعی استخراج شده از ذرت ساخته شده اند.

Country Living در سال 2021 از تسکو درخواست به‌روزرسانی در مورد چای کیسه ای گلستان با نام تجاری خود کرد و آنها تأیید کردند که با تأمین‌کننده خود برای توسعه یک چای کیسه‌ای زیست تخریب‌پذیر که قرار بود در فروشگاه‌ها آزمایش شود، کار کرده‌اند.

برچسب روی انتهای رشته از کاغذ ساده و قدیمی ساخته شده است. حتی جوهر روی برچسب نیز گیاهی است، و همه چیز با حرارت مهر و موم شده است.

تسکو همچنین گفت که در حال تلاش برای کاهش اندازه کارتن های چای و اطمینان از اینکه هر بسته بندی پلاستیکی می تواند در نقاط بازیافت پلاستیک نرم آنها بازیافت شود، کار می کند.

همه اینها بخشی از استراتژی 4R آنها است: پلاستیک را در جایی که می‌توانند حذف کنند، در جایی که نمی‌توانند آن را کاهش دهند، بیشتر از آن استفاده کنند و آنچه را که باقی مانده است بازیافت کنند.

در این وب سایت آمده است: «ماموریت ما برای حذف بسته بندی های یکبار مصرف با معرفی یک قلع جدید تتلی قابل استفاده مجدد، گام بزرگی به جلو برداشته است.

در خطاب به کیسه‌های بدون پلاستیک پیشنهادی آنها، این وب‌سایت چنین می‌گوید: «با 9 میلیون برای تبدیل، نمی‌توانیم همه کیف‌هایمان را به یکباره عوض کنیم، اما با فروشندگان بزرگ Tetley Original 120s و 240s شروع می‌کنیم.

ما می‌خواهیم این کیسه‌های جدید را در اسرع وقت وارد بازار کنیم، بنابراین در حال حاضر کیسه‌های جدید را در بسته‌بندی فعلی خود قرار می‌دهیم. تاکنون 163 میلیون عدد تولید کرده‌ایم که هر دقیقه تعداد آنها افزایش می‌یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.