کارخانه پارچه مبلی مشهد | بازار پارچه مرغوب در کشور

کارخانه پارچه رومبلی مشهد | بازارچه مرغوب در کشور برای خرید انواع پارچه مبلی زیبا و مقرون به صرفه فعالیت گسترده دارد و کارخانه پارچه مبلی مشهد نیز یکی از تولیدکنندگان برتر و حرفه ایی انواع پارچه مخملی و مبلی در کشور می باشد که محصولات با کیفیت خود را در بازارچه مرغوب سراسر کشور توزیع می کند و از طرفداران زیادی نیز برخوردار است.

کارخانه پارچه مبلی مشهد از تولیدکنندگانی است که بهترین پارچه ها و جدیدترین طرح های مدرن و به روز را تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می نماید که همین امر باعث افزایش خریداران و روی آوردن خانواده ها به خرید و انتخاب پارچه مبل لاکچری نیز شده است و در حال رقابت با سایر کارخانه های خارجی هم می باشد.

کارخانه پارچه مبلی مشهد | بازار پارچه مرغوب در کشور

تولید انواع پارچه مبلی با بهترین کیفیت

تولید انواع پارچه مبلی با بهترین کیفیتتولید انواع پارچه رومبلی ترک با بهترین کیفیت و انواع رنگ بندی پارچه مبل در شهرهای مختلف مانند اصفهان، یزد، تهران و مشهد دایر می باشد که این کارخانه ها در زمینه تولید انواع پارچه مبلی اسپرت، مجلسی با پارچه ارزان قیمت و جنس های با کیفیت در سراسر کشور فعال هستند. انواع تولید پارچه های مبلی عبارتند از:

۱_   پارچه مبل با جنس ساتن

۲_   پارچه چرم

۳_   جنس گلیم و یا جاجیم

۴_   جنس مازراتی

۵_   پارچه نایک

۶_   پارچه مبل لاکچری

۷_   پارچه رومبلی مخملی

۸_   پارچه مبل زد ایکس

البته انواع پارچه های مبلی هر کدام خود دارای مزیت ها و برتری ها نسبت به دیگری دارند و هر کدام نیز معایبی دارند و اگر پارچه مبل از نظر کیفیت، ماندگاری و مقاومت لازم را نداشته باشد خیلی زود کهنه و فرسوده می شود.

خرید و فروش پارچه مبلی به صورت جزئی و عمده

خرید و فروش پارچه مبلی به صورت جزئی و عمدهخرید و فروش پارچه مبلی به صورت جزئی و عمده از طریق مراکز فروش مورد معامله قرار می گیرد تا کمبودی در بازار احساس نشود لذا در تهران و اکثر شهرهای بزرگ مراکز خرید پارچه مبل به وفور یافت می شود. همچنین برای خرید اینترنتی عمده پارچه مبلی زیبا می توان از معتبرترین مراکز بازرگانی کمک گرفت که به کاهش واسطه فروش و قیمت مقرون به صرفه منجر می شود و البته در خرید و فروش پارچه مبلی به صورت جزئی علاوه بر کیفیت، لازم است در رنگ بندی پارچه مبل بیشتر دقت شود چون باید با دکوراسیون داخلی خانه ست شود و طرح و رنگ خوبی به خانه بدهد که بیشتر ایرانیان تمایل دارند از مبلمان های سلطنتی استفاده نمایند و در گوشه دیگر خانه از مبل های مدرن استفاده کنند که هر کدام از این مبل ها پارچه مبلی خاص خود را نیاز دارند. از مهمترین نکات به هنگام خرید پارچه مبل، میزان تراکم، استحکام و جنس پارچه است که باید نهایت دقت را داشت مثلاً باید دقت شود که پارچه مبلی کشی نباشد.

موارد مصرف پارچه مبلی

موارد مصرف پارچه مبلی مواد مصرف پارچه مبلی از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شوند که نمونه الیاف طبیعی عبارتند از استات، کتان، ویسکوز ریون، چرم، پشم و ابریشم.

کتان که مواد محکمی دارد و دیرتر خراب می شود اما زود کثیف می شود. پشم از بهترین و با کیفیت ترین است در برابر تغییر رنگ، نخ کش شدن، چروک و لکه استحکام خوبی دارد.

ابریشم که خیلی براق است و بیشتر برای تزئین کوسن های مبل باید استفاده گردد. ویسکوز ریون که از خمیر کاغذ ساخته می شود و از مقاومت کمی در برابر آب و رطوبت دارد.

پارچه مبلی استات از سلولوز طبیعی گرفته و ساخته می شود که با ترکیب پلی استر استحکام و مقاومت آن در برابر چروک افزایش می یابد. چرم نیز که به دو صورت وجود دارد چرم مصنوعی و طبیعی و همانطور که می دانید نوع طبیعی دوام و کیفیت و قیمت بالاتری دارد.

بزرگترین بازار پارچه مبلی در شمال

بزرگترین بازار پارچه مبلی در شمالبزرگترین پارچه مبلی در شمال کشور که مرکز تخصصی مبلمان و پارچه مبلی است با بیش از ۲۰۰ نمایشگاه مدرن و زیبا جایگاه ویژه ایی در صنعت مبل و پارچه مبل ایفا می کند که البته بزرگترین بازارچه مبلی و اولین قطب تولید پارچه مبل در شمال کشور از آن استان مازندران است که با استفاده از طرح ها و ایده های جدید و نو به ارائه خدمات هر چه بهتر برای متقاضیان و علاقه مندان فعالیت و تلاش می کنند لذا جایگاه بسیار خوب و مناسبی جهت خرید پارچه زیبا برای مبل می باشد.

عرضه کننده پارچه مبلی مرغوب

عرضه کننده پارچه مبلی مرغوبعرضه کننده پارچه مبلی مرغوب در اکثر شهرهای بزرگ و کوچک کشور وجود دارند و به عرضه انواع پارچه مبلی داخلی و خارجی می پردازند البته یکی از موارد مهم که باعث پیشرفت در عرضه و فروش پارچه های مبلی شده است تنوع رنگ بندی و طرح های مدرن و زیباست که دست خریداران را جهت تصمیم خوب باز گذاشته است. از نمونه شهرها و کشورهایی که عرضه کننده پارچه مبلی مرغوب و با کیفیت در کشور هستند عبارتند از:

۱_   گرگان

۲_   مازندران

۳_   البرز

۴_   تهران

۵_   بیرجند

۶_   مشهد

۷_   ترکیه

۸_   چین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.