کلاه دوچرخه سواری فک دار موجب جان خلبان در حال سقوط شد

این استاندارد در واقع افزایش حفاظت را تضمین می‌کند، با مقاومت بهتر در برابر ضربه در سرعت بالا سرعت‌ها 21 درصد در مقایسه با استاندارد اروپایی CE شتاب می‌یابد.

و جمجمه را به‌طور گسترده‌تر را پوشش می‌دهد، به خصوص در قسمت گیجگاهی و پس سری. لوب ها پشت جمجمه و شقیقه ها.

در نتیجه، یک کلاه دوچرخه سواری فک دار NTA-8776 می تواند 43 درصد انرژی ضربه بیشتری را از بین ببرد و در عین حال ظاهر یک کلاه ایمنی دوچرخه، سبک و دارای تهویه را حفظ کند.

علاوه بر این ویژگی ها، این کلاه ها اغلب دارای یک صفحه نمایش یکپارچه و یک گیره جمع شونده برای حداکثر راحتی نوری و دید بهتر در سرعت های بالا هستند.

یک سر خوش ساخت با مغزی با کلاه ایمنی شروع می شود. کلاه ایمنی کودکان و کلاه ایمنی برای خانواده هایی که به طور منظم دوچرخه سواری می کنند به وسایل ضروری تبدیل شده است.

در حال حاضر استفاده از کلاه ایمنی برای کودکان اجباری است، چه روی دوچرخه باری باشند و چه روی صندلی کودک دلایل مختلفی برای این آگاهی وجود دارد.

کودکان در حدود سن 6 سالگی میدان دید یک بزرگسال را به دست می آورند. حداقل تا 10 سالگی، کودکان مانند بزرگسالان واکنش نشان نمی دهند: رفلکس آنها طولانی شده و توانایی آنها برای تجزیه و تحلیل سرعت ماشین هنوز تقریبی است.

بنابراین وقتی کودک شروع به یادگیری دوچرخه سواری می کند آسیب پذیرتر است. دوچرخه تعادلی جایگزین خوبی است، کودک شما می تواند روی تعادل، سرعت، هماهنگی خود و مفاهیم فاصله کار کند.

بنابراین هدف این است که کودک خود را از سنین پایین در امنیت قرار دهید و او را به پوشیدن کلاه ایمنی عادت دهید که در آینده به یک ضرورت منطقی تبدیل خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.