کلید و پریز البرز که می تواند از دید کودکان نامرئی شود

اولین قدم در انتخاب کلید و پریز البرز برق مناسب این است که نوع پریز مورد نیاز خود را تعیین کنید. ترکیب سوئیچ و سوکت به روزترین است. سوئیچ اجازه می دهد تا برق از طریق سوکت جریان یابد.

انتخاب و نصب پریز برق مناسب برای نیازهای اتاق، شما را از خطرات برق در امان نگه می دارد و همچنین خانه شما را از نظر انرژی کارآمدتر می کند.

اطلاعات زیر ویژگی های چهار پریز برق را که می توانید در خانه خود داشته باشید، توضیح می دهد. سوکت های 6 آمپر برای اتاق خواب مطالعه سالن مناسب هستند.

آنها لوازم الکتریکی را که نیاز به آمپر کمتری دارند سرویس می دهند. اقلام رایج عبارتند از کامپیوتر، تلویزیون و چراغ رومیزی.

پریزهای 13 آمپر برای آشپزخانه و حمام مناسب است. وسایل موجود در این مناطق به آمپر بالاتری نسبت به اتاق خواب نیاز دارند.

اقلام متداول عبارتند از: فر، سرخ کن عمیق، صفحه داغ برقی، اتو فر و سشوار. پریزهای 16 آمپر برای فضاهای آشپزخانه و پشت بام مناسب هستند.

اقلام متداول شامل وسایل آشپزخانه ای است که به آمپر بیشتر نیاز دارند مانند یخچال و فر برقی و دستگاه گرمایش مرکزی در فضای پشت بام.

سوکت های 25 آمپر برای لوازم خشکشویی و سوله خانگی مناسب است. برخی از موارد متداول عبارتند از: خشک کن لباس، ماشین لباسشویی و ابزار برقی. اولین قدم در انتخاب تابلو برق مناسب این است که بدانید نقش تابلو برق چیست و چه اجزایی آن را می سازد.

تابلو برق به عنوان یک “هاب” مرکزی برای تمام سیم کشی های الکتریکی شما عمل می کند و برق را از تابلوی توزیع به جایی که باید در خانه شما بچرخد هدایت می کند.

تابلوهای توزیع شامل مجموعه ای از قطع کننده های مدار مینیاتوری، حداقل یک سوئیچ ایمنی و یک سوئیچ برق است که در یک جعبه سیم محصور شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.