کیف سیلیکونی با روکش طلا پیشکش ملکه عربستان شد

برند لوکس فرانسوی، Hermès، Sac à dépêches را در سال 1935 معرفی کرد. اگرچه دسته این کیف چرمی ممکن است کوتاه و پایین آن صاف باشد، اما هنوز هم به دلیل طراحی زیبا، انتخابی محبوب در میان زنان است.

گریس کلی مظهر زیبایی و زرق و برق هالیوود بود. او قبل از اینکه شاهزاده موناکو شود، یک بازیگر برنده جایزه بود. تا اواخر دهه 1950، پرنسس گریس کلی از موناکو مرتباً یک کیف چرمی با خود حمل می کرد تا بارداری خود را پنهان کند.

پس از آن نام آن را به کیف سیلیکونی کلی تغییر دادند. ساخت و بافی سبد یکی از قدیمی ترین هنرهای دنیاست. کیسه سبد از دوران قرون وسطی تا رنسانس استفاده می شد.

با این حال، طراحان مدرن این سبد را به یکی از شیک ترین کیف های دستی امروزی تبدیل کردند. اگرچه هرمس مجموعه ای از کیف ها را به نام او نامگذاری کرده است، اما اغلب جین بیرکین مدل سابق انگلیسی را در حال حمل کیف سبدی می بینید.

باورش سخت است که این کیف مسافرتی برای اولین بار در مجلس عوام انگلستان دیده شده باشد. با گذشت زمان، این کیف به آمریکا آورده شد و وکلای دادگستری آن را “کیف های سبز” نامیدند.

برای قرن ها، کیف بوستون به یک قطعه محبوب تبدیل شد. از مادرانی که خواربار می‌برند تا مسافرانی که یک شبه را می‌گذرانند که به یک کیف دستی نیاز دارند.

کیف بوستون با گذشت زمان شکل خود را تغییر داده است. اخیراً در مقایسه با کیف اصلی با ته تخت بیشتر شبیه یک پارچه بوم باریک به نظر می رسید.

این کیف چرمی کوچک یکی از اولین کیف های تک جنسیت بود. کیف کراس بادی در واقع از سال های 1600 تا 1700 در بین مردان و زنان محبوب بود.

در آن زمان، از آن برای نگهداری ابزارهای کوچک یا نامه استفاده می شد. کیف کراس بادی مدرن از لباس‌هایی که مردان در دهه 1980 می‌پوشیدند الهام گرفته شده است. اما از دهه 2010، این کیف اکنون در رنگ‌ها، سبک‌ها و اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.